Categorieën
Vandaag :Vandaag jeugd:
Vandaag niets op de jeugdagenda

Vluggertje in Wervershoof

Purmerend 4 won dinsdag 7 november vrij gemakkelijk en vooral in een recordtijd van Revanche uit Wervershoof.
Voor half elf waren de eerste 3 punten al binnen, respectievelijk gescoord door: ondergetekende, Perry en Wim.
Toen Ties daarna remise overeenkwam met zijn (sterke!) tegenstander Rob van Gageldonk (1813) was de winst al binnen.
Romeyn liet een prachtige koningsaanval stranden door dameruil toe te laten. Zijn tegenstander Jaap Kool bood in een vastgelopen stelling remise. Romeyn dacht hier nog lang over na, maar moest toch in remise berusten. Hij heeft nu 1,5 uit 2 gescoord en is een aanwinst voor ons team!
Ton van Diepen had een prachtige stelling met een mooie pluspion, maar kwam er na veel nadenken achter, dat hij al zijn stukken nodig had om deze vrijpion te verdedigen en daardoor geen aanvalskansen meer had. Hij berustte daarom ook maar in remise. Al met al een vrij simpele overwinning. Ver voor 11 uur waren wij al weer op weg naar huis. Hoewel Ties nog lang door analyseerde met Rob. Hopelijk is hij ook nog een beetje op tijd thuis gekomen.
De stand na 2 ronden:

Onze volgende wedstrijd is op donderdag 30 november thuis tegen De Groene Zes-Schaaklust 2.

Delen