Categorieën
Vandaag :
♔ niets op de agenda
Vandaag jeugd:
Vandaag niets op de jeugdagenda

Volendam 2 terecht kampioen

Volendam 2 liet er op donderdag 6 april geen twijfel over bestaan, wie het kampioenschap van NHSB klasse 3D toekwam. Purmerend 4 kwam er niet aan te pas.
Eigenlijk was Volendam 2 al kampioen, ook al hadden wij met 6-0 gewonnen. Dan nog zou Volendam een half bordpuntje meer hebben gehad. Natuurlijk hoopten we te winnen van de kersverse kampioen, maar dat zat er niet in. Zeker omdat we het zonder onze kopman Ties van Wijnen moesten stellen, waardoor ik op bord 1 tegen de sterke Crelis Molenaar mocht aantreden. Hoewel ik ruim met voordeel uit de opening kwam en een kwaliteit won, had Crelis het allemaal beter gezien en bleken zijn overgebleven stukken beter samen te werken dan die van mij. Maar daarvoor had Perry Koopmans al snel verloren van Jan Sier, kwam Wim Dekker te kort tegen Jan Veerman en trok ook Foppe Reinders aan het kortste eind tegen Martijn Veerman. Enige lichtpunt in ons team was Ton van Diepen, die op schitterende wijze won van Hans Keizer. Wladi Goosen kreeg ten slotte een half puntje cadeau van Gerard Veerman.

Kortom: Volendam 2: van harte gefeliciteerd met het behalen van het kampioenschap!
Enige troost voor ons: We werden op bordpunten tweede, net voor KTV.

Dat belooft veel goeds voor volgend jaar!

Delen