Categorieën
Vandaag :Vandaag jeugd:
Vandaag niets op de jeugdagenda

Sprint van Pieter in ronden 7 en 8 in Schilcherlandtoernooi

.

Het vorige bericht gaf de stand na de zesde ronde.
Ondertussen zijn gisteren en vandaag de zevende en achtste ronden gespeeld. Pieter sprintte met twee overwinningen naar de 11e plaats met 5,5 uit 8 terwijl Barry het wat rustiger aan deed: 2 remises goed voor een 14e plaats met 5 uit 8.

Koploper Zdenko Kozul (GM 2601) gaat aan kop met 6,5 punt gevolgd door drie achtervolgers met 6 punten. Dan volgen 7 spelers, waaronder Pieter, met 5,5 punt en 5 spelers, waaronder Barry, met 5 punten.
Het is dringen geblazen om de hoogste plaatsen maar onze clubgenoten hebben nog alle kansen om een hoge eervolle plaats te bereiken in de slotranglijst.

De laatste ronde wordt morgen gespeeld en begint om 10:00 uur. Wellicht kunnen we morgen bij Spijkerman nog vernemen hoe de race eindigt.

Pieter en Barry: SUCCES!!!

Voor de toernooiinformatie zie: Schilcherland.

.

Delen