Categorieën
Vandaag :Vandaag jeugd:
Vandaag niets op de jeugdagenda

Ouder-kind Pepernotenschaak

Het was weer een gezellige drukte bij het jaarlijkse ouder-kind pepernoten doorgeefschaak. Om de ouders meer bij de schaakactiviteiten van hun kind te betrekken wordt de laatste jaren het ouder-kind georganiseerd.

Een leuke combinatie met het pepernoten doorgeefschaak wat voor onze jeugd natuurlijk niet mag ontbreken. De pionnen worden ingewisseld voor pepernoten. De bedoeling is dat de geslagen stukken worden doorgegeven. Dat lukt aardig maar over het algemeen verdwijnen de geslagen pionnen meestal ergens onder de neus.

De avond werd afgesloten met iets lekkers van de Sint voor alle kinderen.

Voor de enthousiast geworden ouders en grootouders: tijdens de schaakwedstrijden van de kinderen op iedere donderdag wordt er ook schaaktrainingen gegeven aan de ouders. Tegen een kleine vergoeding is er nog voldoende ruimte om hieraan deel te nemen.  Dat de trainingen tot schaaksucces leiden is wel bewezen door ons vrouwenteam.

Delen