Categorieën
Vandaag :Vandaag jeugd:
Vandaag niets op de jeugdagenda

Sandro Gaeta snelschaakkampioen jeugd

Sandro Gaeta is de jeugd snelschaakkampioen van het seizoen 2015-2016 geworden.

snelschaakkampioen

In de groep 1 wist hij ongeslagen te blijven. Een bijzondere knappe prestatie in een groep waar al onze jeugdtoppers aan deelnamen. Gedeeld 2e/3e  zijn Lasse Bartels en Romayn Brandsma geworden.

Groep 2 werd gewonnen door Sam Wong met 3,5 punt.

In Groep 3 behaalde Barrie Romijn de volle score van 5 uit 5.

Groep 4 werd gewonnen door Mitch van Houten, eveneens met een 100% score. Bijzonder aan groep 4 was dat hierin al onze vrouwelijke deelnemers waren geplaatst.  Extra bijzonder werd het doordat er eerder in het seizoen een schenking werd gedaan door een van onze leden van een mooi stijlvol schaakspel. Voorwaarde aan de schenking was dat het een prijs moest zijn voor een van onze jonge schaaksters. Besloten werd dat de prijs ging naar de best scorende dame van het snelschaken. En de winnaar van het schaakspel is geworden ……………. Ciska Schopenhauer die ontzettend blij met haar prijs was.

Tot slot groep 5, die werd gewonnen door Mart van Rijs, ook al met geweldige overwinningen  op  al zijn tegenstanders.

Delen