Categorieën
Vandaag :
♔ niets op de agenda
Vandaag jeugd:
Vandaag niets op de jeugdagenda

Jeugd wordt 2e met NHSB op Huttontoernooi

Afgelopen zaterdag speelde 2 van onze jeugdleden, op uitnodiging, voor de NHSB het Nederlands Kampioenschap voor bonden in Rotterdam. Romayn Brandsma en Vladimir Bartels deden dit verdienstelijk in het D-team en behaalde de 2e plaats samen met Stella Honkoop (Kennemer/Combinatie) en Louis ten Hacken (SC Santpoort).

Romayn behaalde 3,5 punt uit 5 en Vladimir 4 punt uit 5. Het was niet eenvoudig maar dat is logisch want de top jeugd van de bonden was aanwezig. Helaas werd NHSB weer 2e in de totaal eindstand maar laten we hopen dat volgend jaar de algehele titel wordt binnen gehaald.

Na afloop gingen we dit keer niet naar de Chinees maar naar de Italiaan. Hier hebben we met alle teams van een lekkere pizza genoten. NHSB bedankt hiervoor, alles was top geregeld.

Meer informatie:
https://www.schaken.nl/nieuws/rsb-pakt-eigen-huis-opnieuw-de-huttonbeker

 

 

 

Delen